Dolgozzunk együtt

Targoncás

Helyszín:
Miskolc, Besenyői út 14. alatti telephely

Feladatok

  • bejövő áru fogadása
  • beraktározása a raktárba
  • rakodások előkészítése
  • anyagmozgatási feladatok

Féltételek

  • érvényes targoncavezetői engedély
  • 2 műszakos munkarend vállalása (napi 8 órás munkaidő)
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Targoncavezetésben szerzett tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit ajánlunk:

  • Biztos munkahely
  • Erkölcsi megbecsülés
  • Versenyképes jövedelem
  • Előrelépési lehetőség

Ha a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet és szeretnél egy jó csapathoz tartozni akkor küld el fényképes önéletrajzodat a baranyi@italkereskedohaz.hu e-mail címre.

Árukiszállító

Helyszín:

Feladatok

Áruterítés Miskolcon és a környező településeken 3,5T nem meghaladó gépjárművekkel.

Féltételek

  • Minimum “B” kategóriás jogosítvány
  • 3 hónapnál nem régebbi Erkölcsi Bizonyítvány